Liis Lass ehtis kuuske.

🌲 ➡️ 🎄 #xmas2017 #merrychristmas

A post shared by LIIS LASS (@liislassofficial) on


Frankie Animal tõstis tervituseks klaasid.

PÜHIME 🍾🥂🎅🏽

A post shared by Frankie Animal (@frankieanimal) on

Grete Šadeiko jõulupuu all ilutses kingituste meri.

Merry Christmas!!!🎁🎄 #Family #Love

A post shared by Grete Šadeiko (@gretesadeiko) on


Väike Oliver veetis pühad loomulikult oma pere seltsis.

Minu kallis pere😍

A post shared by Oliver Kõvask (@oliverkovask) on

Marko Reikop mekkis huvitavat rooga.

Halleluuja 🙌

A post shared by markoreikop (@marko_reikop) on

Elina Born nunnutas oma vennapoega.

Rolf Roosalu tabas kuuse alt päkapiku.

Kristo Elias istus perega kuuse all.

Häid pühi kõigile!

A post shared by Kristo Elias (@kristoelias) on


Marta Laan sõi "Die Hardi" kõrvale mandariini.

Birgit Sarrap jagas imearmsat perepilti.

Getter Jaani peitis oma Nunnu külma eest põue.


Karl-Kristjan Kingi mängis jõuluvana.

Kristel Aaslaid tegi Mattias Naanile üpris suure kingituse.

#häidjõule #merrychristmas #🎄 #🎁 #lovethistimeofyear

A post shared by SÜNNE VALTRI (@synnevaltri) on

Grete Klein viskas kallimaga leini.

Hea soe tuba🔥💦👌🏼

A post shared by Grete Klein (@greteklein) on

Heidi Hanso pere ootas pikisilmi jõuluvana saabumist.

"Kas ta tuleb juba?"

A post shared by Heidi Hanso (@heidihanso) on


Jõuluvana leidis sel korral tee ka Lauri Pedaja koju.

Jesss...olime sel aastal need väljavalitud ja jõuluvana tuli ka meie juurde

A post shared by Lauri Pedaja (@lauripedaja) on


Marilyn Jurman tõmbas perega koledad jõulukampsikud selga.

#uglychristmassweater

A post shared by Marilyn Jurman (@marilynjurman) on

Tanja Mihhailova-Saare jõulud olid "kiiksuga".